Przypomnienie !

Przypominamy, że od 14 lutego (II semestr) zostało zamknięte główne wejście do szkoły od ulicy. Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa, o których szeroko dyskutowano na zebraniach trójek klasowych rodziców od początku tego roku szkolnego. Na zebraniu rodziców z dyrektorem szkoły wyjaśniono wszystkie przyczyny tego kroku i podjęto działania, by zapewnić wszystkim dzieciom bezpieczeństwo na terenie szkoły.
Szkoła została zamknięta od strony bardzo ruchliwej ulicy po uzyskaniu zgody przedstawicieli rodziców, którym spodobały się podjęte kroki w celu zwiększenia bezpieczeństwa dzieci.
W najbliższym czasie uruchomimy wspomniane wcześniej wizytówki z napisami GOŚĆ i RODZIC.
Jednocześnie przypominamy, iż szkoła pozostaje otwarta dla rodziców, którzy zawsze mogą do niej wejść, by odebrać swe dzieci lub porozmawiać z nauczycielem, wychowawcą czy dyrektorem.
Wszelkie inne działania, o których informowaliśmy wcześniej, wejdą w życie dopiero po podpisaniu rozporządzenia dnia 1 września 2017r. Jeśli MEN wycofa się z tego obowiązku, żadnych więcej kroków także nie podejmiemy i pozostaniemy przy obecnych środkach zapewnienia bezpieczeństwa dzieci przebywających na terenie naszej szkoły.

~~ * ~~


Przypominamy także o prośbie dyrektora szkoły, żeby nie wjeżdżać samochodami na teren szkoły i na boisko. W tej chwili w związku z opadami deszczu teren bardzo rozmiękł i jazda samochodami powoduje ogromne zniszczenia nawierzchni. Niestety, nie wszyscy rodzice wysłuchali tej prośby. W efekcie jeden z ojców wjechawszy busem dostawczym na teren przy placu zabaw zakopał się tak, że wezwać musiał potężny ciągnik, by się ruszyć z miejsca, a ten z kolei dokonał kolejnych zniszczeń nawierzchni. Dzień później 2 mamy zakopały się swymi całkiem wielkimi na pół terenowymi autami. Wyjazd dokonał następnych zniszczeń. Obecnie ten teren wygląda jak w czasie wojny przy kopaniu okopów, wszędzie dziury. I to pełne wody. Aby je załatać, szkoła będzie musiała wydać kolejne pieniądze i to niemałe. A mogłaby je przeznaczyć na coś o wiele bardziej przydatnego na dzieci. Jednakże dziury należy załatać. Dzieci nie mogą się bawić bezpiecznie w takich warunkach. Naprawdę prosimy o zrozumienie sytuacji. Można chyba zrezygnować dla dobra ogólnego ze swego wygodnictwa, bo tylko tym można wytłumaczyć dalsze wjeżdżanie na teren szkoły.
Bardzo prosimy o spełnienie prośby dyrektora szkoły i o pozostawianie samochodów poza jej terenem, poza bramą. O przejście parę kroków pieszo z dziećmi do szkoły. Nie niszczcie, Kochani Rodzice, boiska szkolnego, z którego korzystają Wasze dzieci.

Dyrektor szkoły

Irena Borusiak
 

 

 

                            

 •  

 

 

                                 

 •  

                             

      

 • Wpłaty na Radę Rodziców: 20 zł na rok (zwolnienia wg postanowień Rady Rodziców).
 • Ubezpieczenie 31 zł.
 • Herbata: 2 zł na miesiąc.
 • Mleko smakowe i jogurt według wyliczeń miesięcznych podawanych przez panią M. Janicką co miesiąc w klasach.
 • Obiady dla uczniów szkoły: 3 zł.
 • Obiady doraźne dla uczniów szkoły: 3,50 zł.
 • Obiady dla przedszkolaków: 3 zł.
 • Obiady dla przedszkolaków, którzy zostają w przedszkolu po godzinie 13.00: 4 zł (3 zł obiad i 1 zł podwieczorek).
 • Obiady dla nauczycieli i pracowników szkoły: 6,20zł +VAT.
 • Nie wydaje się obiadów  na wynos.
 • Opłata za każdą godzinę w przedszkolu po godzinie 13.00: 1 zł.SZKOŁA


czekoladowe - 2,30 zł

jogur

/ul