PROŚBA

09.10.2016, 13:33, SP Boguszyn

Z UWAGI NA BEZPIECZEŃSTWO DZIECI IDĄCYCH PIESZO BĄDŹ DOJEŻDŻAJĄCYCH NA ROWERACH DO SZKOŁY BARDZO PROSIMY RODZICÓW O NIE WJEŻDŻANIE SAMOCHODAMI NA TEREN SZKOŁY I BOISKA SZKOLNEGO. PRZYPOMINAMY, ŻE NA TEREN SZKOŁY NIE NALEŻY WJEŻDŻAĆ PRYWATNYMI SAMOCHODAMI. TAKIE PRZEPISY SĄ USTANAWIANE ODGÓRNIE NA TERENIE WSZYSTKICH SZKÓŁ. PARKING JEST PRZEZNACZONY DLA PRACOWNIKÓW SZKOŁY, KTÓRZY DOJEŻDŻAJĄ SAMOCHODAMI DO SWEJ PRACY. PARKING JEST NIEWIELKI I BRAKUJE NA NIM MIEJSCA NA PRYWATNE SAMOCHODY RODZICÓW. WJAZD NA TEREN BOISKA SKUTKUJE ZNISZCZENIAMI NAWIERZCHNI BOISKA. TEREN JEST ROZJEŻDŻANY PRZEZ SAMOCHODY.
PRZYPOMINAMY, ŻE NA TEN TEREN RÓWNOCZEŚNIE WCHODZĄ I WJEŻDŻAJĄ NA ROWERACH DZIECI UDAJĄCE SIĘ NA LEKCJĘ. NASZA PROŚBA JEST PODYKTOWANA BEZPIECZEŃSTWEM WSZYSTKICH UCZNIÓW SZKOŁY.

BARDZO PROSIMY RODZICÓW O POZOSTAWIANIE SAMOCHODÓW POZA TERENEM SZKOŁY, NIE BLOKOWANIE WJAZDU DO SZKOŁY, NIE NISZCZENIE TERENU BOISKA SZKOLNEGO ORAZ NIE ZASTAWIANIE MIEJSC PARKINGOWYCH PRZEZNACZONYCH NA SAMOCHODY PRACOWNIKÓW SZKOŁY.


DYREKTOR SZKOŁY

Irena Borusiak 
« Wstecz


Dyskusja: "PROŚBA"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze